В ЛНР попередили, що визнають свої "вибори" за будь-якої явки

3 перегляди
Субота, 11 жовтня 2014, 09:35

Самопроголошена "Луганська народна республіка" заявила про намір визнати вибори голови та депутатів так званого "народного ради" навіть за відсутності порогової явки.

Про це йдеться в повідомленні ЛНР.

Згідно з повідомленням, на виборах голови та депутатів "народного ради Луганської народної республіки" не планується ніякої порогової явки.

Порогова явка не передбачена законом про вибори депутатів "народної ради", вибори будуть визнані такими, що відбулися, у будь-якому випадку. 

Також уточнюється, що дата проведення виборів "глави і парламенту ЛНР" поки залишається без змін - 2 листопада, оскільки "Верховна рада" поки не ухвалила рішення про перенесення дати на прохання "ЦВК".

Глава ЛНР обирається на 4 роки. Закон про вибори "народної ради" передбачає, що його депутати обираються терміном на 4 роки кількістю 50 осіб.

Списки кандидатів можуть висуватися громадськими організаціями (рухами).

Як відомо, "центральна виборча комісія" ЛНР після консультацій з "центральною виборчою комісією" самопроголошеної "Донецької народної республіки" звернулася в "народний рада" з проханням перенести день голосування на 9 листопада.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua