Новий губернатор Донеччини "оселиться" у Краматорську
11 жовтня 2014, 17:17
Офіс нового голови Донецької обласної державної адміністрації Олександра Кіхтенка тимчасово буде розташований в Краматорську.
Про це сам Кіхтенко заявив під час прес-конференції.
"Поки у мене робоче місце визначено в місті Краматорську", - сказав він.
Реклама:
Новий губернатор Донецької області додав, що Маріуполь здавати не планують.
"Однозначно ні. Ця - наша територія ", - заявив Кіхтенко.
Також губернатор додав, що через деякий час буде визначено місто, в якому розмістять обласну подячну адміністрацію.
РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.
Як відомо, офіс Донецької ОДА у червні був перенесений з Донецька до Маріуполя, куда попередник Кіхтенка - Сергій Тарута - разом з чиновниками ОДА і переїхав.
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування