Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Transparency International: Депутати Європарламенту заробляють поза роботою мільйони євро

Неділя, 12 жовтня 2014, 17:21

Багато з 751 депутата Європарламенту мають додаткові джерела доходів, які щорічно приносять кожному з них мільйони євро.

Про це пише Der Spiegel з посиланням на доповідь правозахисної організації Transparency International.

Згідно з доповіддю експертів у галузі моніторингу лобістських схем з міжнародної правозахисної організації Transparency International, суми, які євродепутатам нинішнього скликання приносять їх "підробітки", сягають від 5,8 до 18,3 млн. євро на рік.

Чемпіоном за додатковими заробіткам серед євродепутатів з Німеччини, згідно з дослідженням, виявився член партії Ангели Меркель - Християнсько-демократичного союзу - Петер Яр. Він є акціонером шести різних компаній і згідно з його ж власним фінансовим звітом, отримує щомісяця від 9 до 27 тисяч євро.

"На жаль, дані, які надають самі депутати, часто бувають вельми неточними", - підкреслює експерт Transparency International Даніель Фройнд.

"Особливо разюче на загальному тлі виділяється колишня міністр юстиції Франції Рашида Даті. Заповнюючи формуляр Європарламенту про додаткові доходи, вона поставила хрестик навпроти варіанту відповіді" більше 10 000 євро щомісяця "і таким чином потрапила в категорію найбільш високооплачуваних євродепутатів. Кілька місяців тому стало відомо, що завдяки своїй адвокатській діяльності Даті заробила більше 500 000 євро за рік, консультуючи французький енергетичний концерн GDF Suez ", - зазначає видання.

Німецька хвиля

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: