Порошенко: Про демобілізацію зараз не може йтися

Неділя, 12 жовтня 2014, 22:03

Про повернення українських військ із зони АТО у місця постійної дислокації наразі не може йтися.

Про це заявив президент Петро Порошенко у своєму зверненні щодо реалізації мирного плану та зміцнення обороноздатності держави.

"Ми зосереджені на підготовці до зими, адже про повернення наших військ із зони АТО в місця постійної дислокації наразі не може бути і мови", - заявив він.

За словами президента, зараз для зимового забезпечення військ "робиться чимало, але зробити треба ще більше".

"Звичайно, субтропіків в окопах організувати не зможемо, але солдат взимку має бути одягнений та обігрітий", - запевнив Порошенко.

Також президент наголосив, що вздовж всієї лінії зіткнення зводяться три лінії оборонних фортифікаційних споруд.

"Блокпости, протитанкові рви, загородження, довготривалі вогневі споруди, бліндажі, окопи, траншеї та ходи сполучення, спеціальні місця для зенітно-ракетних комплексів та танків. Колючий дріт, нарешті", - зазначив він.

"Ці споруди мають стати серйозною перешкодою для тих, кому закортіло би сунутися вглиб української території", - додав президент.

При цьому Порошенко зауважив, що проінспектував оборонні підприємства від Львова до Харкова.

"Вперше за десятки років вони працюють в три зміни, щоб виробити нову та відремонтувати пошкоджену в боях техніку, яку треба якнайшвидше повернути до лінії оборони держави. Вони виконали це завдання вже на 80%. Крім того, в зону АТО вже поставлено найсучасніші зразки нової високоточної зброї, найновіші засоби розвідки, модерні системи управління вогнем", - підсумував Порошенко.

Українська правда powered by lun.ua