Кабмін люструє 39 чиновників вищої категорії - Яценюк

Четвер, 16 жовтня 2014, 12:50

Уряд звільняє 39 чиновників вищої категорії в рамках дії закону про люстрацію.

Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання Кабміну в четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

"Відповідно до базової норми закону про очищення влади уряд України в цілому звільняє З9 осіб вищих категорій, з яких 19 осіб подали заяви про звільнення за власним бажанням, 20 осіб звільняються на підставі прямої норми закону України" Про очищення влади ", а саме - на підставі люстрації ", - сказав він.

Крім того, щодо одного керівника Кіровоградської обласної державної адміністрації "ми вносимо подання президенту України про його звільнення на тій підставі, що він не відповідає закону України про очищення влади і повинен бути звільнений саме на підставі люстрації".

Також будуть звільнені 10 глав нацкомісій, повідомив Яценюк.

За словами Яценюка, перевірки вищих посадових осіб та державних службовців відповідно до закону "Про очищення влади" починаються з 1 листопада.

"Далі (після звільнення 39 чиновників вищої категорії) уряд приймає розпорядження про затвердження плану проведення перевірок відповідно до закону про очищення влади", - сказав він.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
09:58
У Німеччині затримали чоловіка, який міг фінансувати потенційний ісламістський теракт
09:56
В Україні збільшився попит на купівлю автобусів: які моделі купують найчастіше
09:53
інтерв'юВласник СК "Полтава" Іващенко: Особисто в мене немає ніякої образи на представників "Ворскли"
09:44
фото На Київщині після нічної атаки масштабно горить промислове підприємство
09:37
Двоє постачальників Бундесверу стали жертвами кібератак – слідство розглядає "російський слід"
09:36
Чат-боти ChatGPT і Gemini можна обманути за допомогою "інформаційного перевантаження" – дослідження
09:22
репортаж"Якщо росіяни підуть на Суми, це буде Бахмут, навіть гірше". Як живуть і чого чекають люди на прикордонні
09:10
Нафта відреагувала на очікування обвалу попиту через новини щодо мит США
08:44
Найбільше з початку вторгнення: Росія випустила по Україні понад 740 дронів та ракет
08:40
На фронті 183 зіткнення з ворогом, з них 67 на Покровському напрямку – Генштаб
Усі новини...
Реклама: