Хорошковський: Росія не проявляє агресію щодо України

27 переглядів
73
Четвер, 16 жовтня 2014, 23:21

Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" не вважає Росію такою, що проявляє агресію щодо України.

Про це колишній голова Служби безпеки України, кандидат у депутати Верховної Ради від партії "Сильна Україна" (№2 у виборчому списку партії) Валерій Хорошковський сказав під час дебатів партій на телеканалі "Перший національний".

"Вона (Росія) на сьогоднішній день не є і не визнана агресором. Ви знаєте, що навіть Червоний Хрест, який має офіційне право визнавати той чи інший стан військових дій як зовнішнє або внутрішньо втручання, не визнав на сьогоднішній день цей стан як агресію з боку Росії", - сказав він.

Хорошковський також виступив за поновлення і поліпшення економічних відносин з Росією.

Як відомо, Червоний Хрест визнав, що Україна знаходиться у стані війни.

Станом на 7 жовтня 953 військовослужбовців загинули з початку проведення антитерористичної операції на сході України.

Українські новини

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 217.12.215.---kotovi418.10.2014 01:12
ben milligan:
Вообще-то Хорошковский говорил об экономике, а не о боевых действиях и о вторжении, и если официальные статусы действительно не меняются - это тоже должен кто-то подчеркнуть. А торговать с ними один черт придется, и об этом все равно придется вспоминать рано или поздно.
Статусы ничего не значат, если агрессия есть - она есть, но если власть не вечна, а экономика все-таки первична - то на этом надо постоянно акцентировать внимание, чтоб политику не выдвинули на первый план, а важнейшее не забросали словами.
IP: 217.12.215.---kotovi418.10.2014 01:06
Позволю себе кусок цитаты: "Договариваются с врагом, а не с другом". Думаю, вопросов больше быть не должно - Россия однозначно рассматривается им как враг, и все рассказы журналистов про то, что якобы он не считает её агрессором, смысла не имеют уже.
IP: 213.160.139.---ben milligan17.10.2014 21:43
Вообще-то Хорошковский говорил об экономике, а не о боевых действиях и о вторжении, и если официальные статусы действительно не меняются - это тоже должен кто-то подчеркнуть. А торговать с ними один черт придется, и об этом все равно придется вспоминать рано или поздно.
IP: 92.242.118.---Николай О17.10.2014 17:33
А с чего шума-то столько? Судя по тому, что тут зацитировано, Хорошковский говорил о том, что Россия на официальном уровне не признается странами Запада агрессором. Ну, им так удобно, мол, ни вашим ни нашим. Но это не значит, что каждый, кто произнесет такую фразу, как Хорошковский, становится сообщником России
IP: 144.76.166.---Nikolae Charevsrie17.10.2014 17:25
Ця людина –т пан Хорошковський – ніколи не стане державним діячем. Для нього особисто важливо бути у політиці будь з ким, навіть з ворогом. Європейські політики так не "бігають".
Хорошковський каже, що "Вона (Росія) на сьогоднішній день не є і не визнана агресором".
А хіба Гітлер визнавав агресією окупацію чеських Судет? А хіба Гітлер визнавав агресією окупацію Франції? Ні, він ніколи публічно не визнавав ніякі свої дії як агресію. Навіть напавши на колишній СРСР у червні 1941 троку.
У той же час СРСР ніколи не визнавав агресією окупацію прибалтійських держав.
Росії як правонаступнику СРСР є у кого вчитися, не важливо, чи у Сталіна, чи у Гітлера. Тому розпочату війну проти України Путін ніколи не визнає агресією. У противному випадку Путіну необхідно повішатися.
Хорошковський йде по стопам вище названих попередників. І його чекає відповіний фінал.
Усі коментарі