Порошенко: Фейкові "вибори" на Донбасі не визнають ані Європа, ані Росія

Субота, 18 жовтня 2014, 21:51

Фейкові вибори, які будуть проведені терористами на території "ЛНР" і "ДНР" не можуть і не будуть визнані жодним з учасників консультацій в Мілані, у т.ч. і Росією.

Про це в інтерв'ю українським журналістам заявив президент Петро Порошенко.

За його словами, всі учасники переговорів відзначили важливість реалізації всіх без винятку пунктів мирного плану, в тому числі - на проведенні місцевих виборів в окремих районах Луганської та Донецької областей виключно за українським законодавством.

"Так звані фейкові вибори, другого листопада або в інший день, якщо вони проводяться не у відповідності з українським законодавством, без дотримання режиму припинення вогню, без міжнародних спостерігачів не можуть і не будуть визнані жодним з учасників консультацій", - заявив Порошенко і відзначив "у тому числі і Росії".

За словами президента, українська делегація виконала ті завдання, які ставила перед собою під час візиту до Мілана. 

"Україна приїхала туди з дуже важливою метою - нам потрібно було зберегти мир. Ні в якому разі не дати можливість переглянути Мінські домовленості і сталого мирного процес", - сказав глава держави в інтерв'ю журналістам українських телеканалів.

"Всі учасники консультацій заявили про те, що український" мирний план ", мінські документи, включаючи і протокол, і меморандум, є базовими, на підставі якого ми продовжуємо подальші кроки", - зазначив Порошенко.

За його словами, європейські лідери продемонстрували повну підтримку Україні.

"На сьогоднішній день є тверда і чітка позиція, що без реального прогресу, стійкого миру, виконання всіх пунктів Мінського меморандуму питання про зняття санкцій стояти не буде. Європейський Союз продемонстрував, що є єдність всередині ЄС і солідарність з Україною", - підкреслив Порошенко.

Джерело відео - Петро Порошенко 

Інтерфакс-Україна

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: