Одеський НПЗ просить Порошенка розібратися "з незаконним переміщенням палива" із заводу

Понеділок, 20 жовтня 2014, 20:36

Трудовий колектив Одеського нафтопереробного заводу заявляє про незаконні спроби правоохоронців  перемістити нафтопродукти заводу на зберігання третім особам.

Про це йдеться у відкритому листі трудового колективу Одеського НПЗ до вищого керівництва країни.

"У жовтні правоохоронні органи почали проявляти активні дії, спрямовані на переміщення нафтопродуктів на зберігання третім особам, які пов'язані з одним гравцем на ринку нафтопродуктів, який намагається його монополізувати... Просимо вас взяти ситуацію з нашим підприємством на особистий контроль і забезпечити не тільки об'єктивне розслідування, але й дотримання всіх прав і законних інтересів Одеського НПЗ", - сказано в ньому.

Колектив просить керівництво країни посприяти припиненню, на їхню думку, незаконних дій щодо підприємства, зокрема, мова йде про нібито замінування заводу й допуск на об'єкт невідомих осіб для виміру кількості і якості нафтопродуктів.

Як відомо, у лютому міліція почала розслідування за фактом наявності контрабандних нафтопродуктів на Одеському НПЗ, що належить бізнесменові й власникові групи компаній СЄПЕК Сергію Курченку.

У березні міліція заарештувала близько 60 тис. тонн палива на суму близько 70 млн доларів на Одеському НПЗ.

Українські новиниpowered by lun.ua