Екс-голова Пентагону: Путін хоче анексувати і схід України

Середа, 22 жовтня 2014, 11:39

Президент Росії Володимир Путін захопив Крим з допомогою військової сили і цього ж прагне на сході України.

Про це заявив колишній міністр оборони США і колишній голова ЦРУ Леон Панетта в інтерв’ю чеському інформаційному каналу ČT24, повідомляє "Радіо Свобода".

Американський фахівець вважає, що вже на самому початку конфлікту потрібно було Путіну сказати, "що він не може використовувати агресію, щоб захоплювати території".

Панетта додав, що на "погрози, які спрямовує Володимир Путін не тільки проти України, але і проти інших, потрібно діяти швидко, діяти так, щоб можна було такий тип агресії зупинити".

На його думку, тому так важливо, що Захід запровадив санкції щодо Росії, "хоч це і тривало довго".

Якщо в Росії хочуть торгувати з іншими країнами, економічно їм допомагати, чи бути членами міжнародної родини – будь ласка, сказав Панетта.

"Однак якщо вони хочуть тільки винищувати, захоплювати землі інших держав, тоді ми їх зупинимо", - заявив він.

На думку Панетта, час, коли здавалося, що "холодна війна" позаду, минув – виглядає, що маємо нову главу "холодної війни".

Колишній міністр оборони США і колишній голова Центрального розвідувального управління (CIA) Леон Панетта взяв участь в міжнародній  конференції "Дні США та Європейського союзу", що відбулася в Празі.

За повідомленням чеських ЗМІ, у своєму виступі на конференції Панетта закликав Захід надати військову допомогу Україні.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!