Геращенко заявляє про 2,8 тисячі полонених і зниклих у зоні АТО

Середа, 22 жовтня 2014, 22:10

На території Луганської та Донецької областей були взяті в полон або зникли безвісти 2,8 тис. осіб.

Про це сказала уповноважений президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, депутат Верховної Ради від фракції "УДАР" Ірина Геращенко в інтерв'ю 5 каналу.

"На сьогоднішній день, на цей час, за тими даними, які мені передали зі Служби безпеки, з цього міжвідомчого центру, 2800 людей у ​​списку заручників і зниклих безвісти", - повідомила депутат.

Згідно з інформацією Геращенко, з полону вдалося звільнити 1,3 тис. людей, при цьому за останній місяць були звільнені 820 осіб.

Вона також висловила жаль, що звільнити полонених не виходить так швидко, як хотілося б.

При цьому уповноважений президента допустила, що уповільнення переговорів про звільнення полонених може бути пов'язане з виборами до Верховної Ради.

"Я не виключаю... що робиться все для того, щоб насправді підірвати в суспільстві авторитет української влади, і, очевидно, що бойовики це роблять не самостійно, що за цим стоїть та країна, яка продовжує їх підгодовувати і бути до них лояльною", - зазначила вона.

Водночас Геращенко не уточнила, чи входить у загальну кількість 2,8 тис. осіб 1,3 тис. звільнених.

Як відомо, 17 жовтня радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський заявив, що в полоні у терористів залишаються 450 українців.

Українські новини

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: