Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

ЄС: кримчани зможуть отримати шенгенські візи тільки в Києві

П'ятниця, 24 жовтня 2014, 11:58

Візи до країн Шенгенської угоди кримчани, які отримали російські закордонні паспорти, зможуть оформити тільки в Києві.

Про це повідомляє РБК.

За даними видання, посольство Німеччини в Києві вже попередило жителів Криму про те, що тільки українське консульство і візові центри на території України мають право приймати заяви від резидентів Криму.

"Це стосується заявників, місцем проживання яких є Крим, незалежно від того, чи мають вони український паспорт або паспорт виданий на законних підставах третьою країною", – уточнюється на сайті німецького представництва.

Позиція Євросоюзу щодо видачі віз жителям Криму країнами Шенгенської угоди не змінювалася, заявив виданню прес-секретар представництва ЄС в Росії Сорен Ліборіус.

Євросоюз не визнає нелегальну анексію Криму Росією і продовжує вважати півострів українською територією. Саме тому від осіб, які постійно проживають на території Криму, очікують подачі заяв на візи в консульствах країн Шенгенської угоди на території України.

Представництво ЄС відповідає за візову позицію тільки країн, що входять в Шенгенську угоду, пояснив Ліборіус. Великобританія, яка не входить до Шенгену, має свої візові процедури, але позиція британських колег по кримському питанню не відрізняється від загальноєвропейської, запевнив він.

22 жовтня в Сімферополі відкрився перший в Криму центр оформлення та видачі російських закордонних паспортів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: