"Журналісти"-тітушки з'явилися у Кіровограді та Черкасах. "Каруселять"

Неділя, 26 жовтня 2014, 15:36

У Кіровограді автобуси з людьми кандидата Миколи Онула подорожують містом, а інший кандидат – Станіслав Березкін - робить заяви про провокації за участю "тітушок".

Як повідомляє ОПОРА, на території Кіровоградського Дендропарку знаходяться 15 автобусів із людьми. На запитання, хто вони, частина пред’явила посвідчення спостерігачів по виборчому округу № 100, а інша – журналістів "медіа-порталу Акула".

При цьому більшість з них перешкоджали спостерігачеві ОПОРИ у відеозйомці. 

Представник кандидата виборчому округу №100 Г. Нікішов зазначив, що це спостерігачі від Миколи Онула (самовисування), які проголосували в м. Кіровограді і нині їдуть у райони округу.

Фото з сайту ОПОРА

Згодом кандидат по тому ж 100 округу Станіслав Березкін (самовисування) зробив офіційну заяву про ймовірні провокації за участю "тітушок" і повідомив про те, що заявив про це до правоохоронних органів.

Разом з тим, як повідомляє сайт Черкащини "Live", на 194 окрузі майже на кожній дільниці перебувають люди з журналістськими посвідченнями від газети "Черкаський АЗОТ". 

Фото з сайту LIVE

"На посвідченнях немає мокрих печаток газети. В той же час комісії реєструють людей з такими посвідченнями та дають дозвіл на присутність на дільницях", - йдеться  у повідомленні.

 "Журналістів"  газети бачили на дільницях № 711026, № 711017, №710975 та № 711089. Від спостерігачів надходить інформація про перебування представників "Черкаського АЗОТу" майже на кожній дільниці 194 округу.

Виданная зазначає, що ці люди працюють в інтересах кандидата по округу Валентини Жуковської.

Напередодні виборів працівники ПАТ "АЗОТ" повідомляли про те, що їх змушують голосувати за Валентину Жуковську та забезпечити від 5 до 20, залежно від посади, виборців, які проголосували б за неї.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування