Солдатів розформованої 51-ї бригади відпустили з-під слідства на вибори

Неділя, 26 жовтня 2014, 19:26

Солдатів розформованої 51-ї бригади, які перебували під Іловайськом та наразі перебувають під слідством військової прокуратури, відпустили голосувати додому у Волинську область.

Про це повідомив заступник запорізького облвійському з виховної роботи Михайло Логвінов.

"Військові 51-ї окремої механізованої бригади і 24-ї механізованої бригади, які після повернення із зони АТО були під слідством військової прокуратури, відпущені для участі у виборах додому, у Волинську область. У звільнення бійців відпустили у п'ятницю, 24 жовтня, а вже у вівторок, 28 жовтня у першій половині дня вони мають бути в частині", - зазначив полковник Логвінов.

Бійці 51-ї бригади заявляють, що вони кілька тижнів були в оточенні в районі Іловайська, під постійним обстрілом "Градами" з російського боку. Уся техніка була знищена.

25 липня військовослужбовців взяли у полон бойовики і вивезли на територію РФ, де всім запропонували статус біженців. Але вони відмовилися і зажадали повернути їх на батьківщину. Ввечері 28 липня 41 військовослужбовця було доставлено у Запоріжжя на територію військової частини А1978.

Бійцям 51-ї бригади інкримінували злочин за статтею 409 Кримінального кодексу (ухилення від військової служби), санкції якої передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 10 років.

Укрінформpowered by lun.ua