"Правий сектор" пишається своїм результатом на виборах

Понеділок, 27 жовтня 2014, 01:35

Партія "Правий сектор" задоволена своїм результатом на виборах до парламенту і не виключає "третього Майдану", якщо нова влада не дасть державі "реальних змін".

Про це йдеться в заяві партії, оприлюдненій у неділю.

Як повідомлялося, за даними екзит-полів партія Дмитра Яроша не проходить до парламенту.

"Так, ми не подолали 5-відсоткового бар’єру. Але ми не вважаємо цей результат програшним. Навіть 2,5 % - це сотні тисяч українців, свідомих, патріотичних та активних.

"Це армія, що вже завтра готова вступити у боротьбу за державу як на внутрішньому, так і на зовнішньому фронті", - йдеться в заяві.

"Сотні тисяч голосів - це результат, яким можна пишатися, враховуючи, що на відміну від конкурентів "Правий сектор" не мав багатомільйонного бюджету на рекламу та агітацію", - зазначають у партії.

"Незважаючи на історичні зміни останнього року, ми мусимо констатувати, що підсумок виборів, як і раніше, залежить не від якості списків та виборчих програм, а від рекламного бюджету учасників перегонів", - йдеться в заяві.

"Правий сектор" обіцяє продовжити розбудову партії.

"Рушійною силою наших ініціатив стануть щонайменше двоє депутатів-мажоритарників: лідер партії Дмитро Ярош та речник ПС Борислав Береза, які, за попередніми даними, виграли вибори на своїх округах", - йдеться в заяві.

"Правий сектор" наголошує: якщо в державі не буде реальних змін, цілком можливий третій Майдан.

"І ми станемо його активними учасниками", - сказано в заяві.

Українська правда