25.06

Банківський форум

Путін розповів українцям про згуртованість багатонаціонального народу

Вівторок, 28 жовтня 2014, 09:35

Президент Росії Володимир Путін привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни і народ України з 70-річчям визволення України від фашистських загарбників.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Кремля.

"У роки Великої Вітчизняної війни у важких, кровопролитних боях за Україну у всій величі проявилися сила духу і згуртованість нашого багатонаціонального народу, мужність і стійкість воїнів-визволителів, партизанів, підпільників і трудівників тилу", – заявив він.

Путін нагадав, як батьки і діди разом боролися за свободу і незалежність Батьківщини, громили ворога і наближали довгоочікувану перемогу.

"Ми повинні дбайливо зберігати заповідані ними чудові традиції братської дружби і взаємовиручки. Вкрай важливо виховувати підростаюче покоління на високих патріотичних цінностях, активно протидіяти будь-яким спробам відродження фашистської ідеології, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та фальсифікації нашої спільної історії", – упевнений Путін.

Він також побажав українським ветеранам "доброго здоров'я, благополуччя і бадьорості духу, а всьому братньому народу України – миру і процвітання".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: