Бойовики вчергове обстріляли житлові масиви – Селезньов

Четвер, 30 жовтня 2014, 18:44

Обстановка навколо населених пунктів Вуглегірськ, Чорнухине, Міус, Трьохізбенка та Кримське складна.

Про це повідомив речник медіа центру АТО Владислав Селезньов.

"Бойовики неодноразово обстріляли наші позиції, що розташовані неподалік цих населених пунктів. Внаслідок обстрілів один український військовослужбовець отримав поранення", - зазначив він.

Окрім того, за словами Селезньова, в зоні особливої уваги знаходиться територія навколо 31 блокпосту. "Для того, щоб організувати безпеку особового складу, який знаходиться на об’єкті, здійснюється постійний моніторинг ситуації, вживаються заходи для нейтралізації бандформувань, що діють у визначеному районі", - додав він.

Також, за інформацією Селезньова, бойовики вдаються до різних провокацій, в тому числі використовують під час обстрілів "Гради".

"Зокрема, такі обстріли зафіксовані в районі Тоненького та Авдіївки. Двічі обстріляли Донецький аеропорт, а також житлові квартали Кірове та Кіровське. Інформація щодо втрат серед мирних мешканців перевіряється. В Маріуполі обстановка підконтрольна силам АТО", - розповів Селезньов.

"Ми продовжуємо фіксувати регулярні прольоти безпілотних літальних апаратів та вживаємо заходів для їх нейтралізації", - додав він.


Українська правдаpowered by lun.ua