Пореченков тепер розповідає, що стріляв у кіборгів холостими

П'ятниця, 31 жовтня 2014, 10:09

Актор Михайло Пореченков заявляє, що кадри, на яких він стріляє з кулемета в аеропорті Донецька, були постановочними, а набої небойовими.

Так він виправдовував відео, зняте на підходах до донецького аеропорту, на якому видно, як він стріляє у напрямку українських військових, передає ТАСС.

"Звичайно, це були постановочні кадри й навіть патрони холостими. Навіщо ж роздмухують так цю історію", - сказав Пореченков.

Актор зазначив, що в аеропорті йде постійна стрілянина. "Тому каску я надягнув просто заради моєї безпеки. Іншої, крім як із цим написом (преса), під рукою не виявилося", - пояснив Пореченков.

"Ні в кого не стріляв ні в аеропорту, ні ще будь-де в ході свого перебування на території ДНР", - додав він.

Крім цього Пореченков вважає, що заява глави МВС України Арсена Авакова про порушення справи щодо нього спланованою кампанією.

"Тепер, очевидно, мене хочуть призначити головним сепаратистом, почали кампанію проти мого доброго імені. Мені здається, вони це роблять від власного безсилля", - сказав актор.

"Це дурість і повне божевілля з їхнього боку. Як це взагалі можна коментувати. Починається роздмухування історії, яка не має під собою ніякої основи. Навіщо це робиться, кому це вигідно, і чому це робиться саме так. Хтось у цьому зацікавлений", - сказав він.

"Тепер щораз, коли я буду брати виделку в руки, я буду переживати, що мене оголосять найголовнішим терористом, тому що виделкою теж можна нанести якусь шкоду. Це повна дурість. Навіщо шукати інформаційний привід там, де його немає", - зазначив Пореченков.

Він вважає, що приїхав з гуманітарною місією. "Ми привезли ліки, кінофільм "Піддубный" для показу, а також побували в аеропорту", - сказав актор.

У той же час, відразу після поїздки в аеропорт Пореченков і екс-депутат Одеської міськради Ігор Марков дали прес-конференцію, на якій Марков заявив, що Пореченков дійсно стріляв по українських військових.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: