"МТС-Україна" і "Київстар" припинили обслуговування російських кодів у Криму

Понеділок, 10 листопада 2014, 14:46

Українські мобільні оператори, "Київстар" та "МТС Україна" припинили обслуговування російських кодів у Криму.

Про це "Українській правді" повідомили у прес-службах компаній.

"Згідно з рекомендаціями НКРЗІ ми блокуємо трафік на номери з кодами, які були присвоєні Криму Російською Федерацією, так само блокуємо трафік у зворотньому напрямку", - зазначила начальник відділу зв'язків з громадськістю "МТС-Україна" Вікторія Рубан.  

"Ми обслуговуємо лише абонентів з SIM-картами "МТС Україна". На території Криму послуги українським абонентам МТС надаються в мережі оператора "Тримоб"", - додала вона.

Директор з корпоративних зв’язків "Київстар" Михайло Шуранов, повідомив, що ""Київстар" виконав рекомендації телекомрегулятора України щодо недопущення маршрутизації трафіку на номери діапазону +7365, +7869, +7978 60, +7978 64, +7978 9, або інший номерний ресурс, виділений Федеральною агенцією зв’язку Росії для використання на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь".

За його словами, окрім того, з 11 серпня 2014 року "Київстар" на території АР Крим послуг зв’язку не надає.

Обладнання мережі було відключено від усіх централізованих технічних та інформаційних систем через загрозу незаконного втручання сторонніх осіб.

В свою чергу в компанії "Укртелеком" зазначили, що компанія є ініціатором блокування коду Севастополя усіма операторами і що фіксовані коди 7-365, 7-869 були заблоковані для прийому на всій мережі незалежно від точки входу.

Ще 4 коди коди 7-978-60-ХХХХХ - 7-978-64ХХХХХ, 7-978-9ХХХХХХ (нумерація виділена Вимпелкому в Криму) будуть заблоковані оператором протягом кількох  днів.

Українська правдаpowered by lun.ua