Радник заступника міністра оборони: Представники ОБСЄ називають наших солдатів "укропами"

Вівторок, 11 листопада 2014, 13:31

80% співробітників місії ОБСЄ, які працюють у районі Маріуполя Донецької обл. є громадянами Росії, багато хто з них – колишні співробітники спецслужб.

Про це "Українській правді" повідомив радник міністра оборони Василь Будик з посиланням на представника місії ОБСЄ, який працює в АТО.

"Що роблять представники Росії на наших позиціях? Адже не секрет, що йде війна, в якій Росія бере активну участь. Я проти того, щоб у місії ОБСЄ були росіяни. Замініть їх на будь-кого іншого. Адже вони не зовсім роблять ту роботу, яку мають", - вважає Будик.

Він розповів, що в Маріуполі в готелі "Reikartz" познайомився із представником Місії ОБСЄ, який і розповів йому, що "місія ОБСЄ, що працює в секторі М, складається на 80% з росіян.

"Я й сам це бачив. У готелі майже всі, кого я бачив, були росіяни, і два іноземці – вірмен і болгарин, які теж говорили російською мовою", - сказав він.

Будик також зазначив, що його співрозмовник, не піддаючи це сумніву, також стверджував, що багато представників ОБСЄ або діючі або колишні представники російських спецслужб.

За його словами, представники ОБСЄ негативно ставляться до наших військових.

"Я чув розмови, у яких вони називають наших солдатів "укропами". Потім я чув про те, що "задовбали вони (українські військові – ред.) своїми виїздами". Вибачте, а для чого ви там перебуваєте, щоб у готелі пожити?" – обурився Будик.

Він також розповів, що представники ОБСЄ або виявляються не в тих місцях, де повинні бути, або приїжджають на місця обстрілів з 5-6 годинним запізненням.

"Був дзвінок від моїх друзів, які затримали місію ОБСЄ. Вона там не мала перебувати, а була без дозвільних документів на це. У них на карті була виявлена наша батарея артдивізіону. У мене питання, що роблять вони там, де їм не можна бути, і чому в них нанесені позиції наших солдатів?" – обурився Будик.

"Я знаю від хлопців на позиціях, що неодноразово приїжджало ОБСЄ через 5-6 годин після того, як наші зазнали найжорстокішому обстрілу. Мало того, багаторазово були випадки, що після того, як приїжджали представники ОБСЄ, по них через 12-15 годин попадали артилерією з ювелірною точністю. Звідки дані по розташуванню наших частин?" – запитав він.

"Те ж саме з обстрілом школи в Донецьку. Можна з лінійкою подивитися, зрівняти, звідки летіли снаряди. Чому вони обвинувачують наших військових, які не ведуть вогонь по школах?!" – обурився Будик.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: