Росіяни вирішили не їхати у Францію по Містраль

Четвер, 13 листопада 2014, 09:40

Російська делегація на буде їхати на церемонію передачі Містралю військово-морським силам РФ, яка попередньо була запланована на 14 листопада.

Про це повідомляє Інтерфакс-АВН з посиланням на джерело у військових структурах РФ

"У зв'язку з тим, що поки не отримано підтвердження про те, що передача корабля відбудеться 14 листопада, прийнято рішення не відправляти делегацію у Сан-Назер", - сказав співрозмовник агентства.

Раніше представники офіційної Москви заявляли, що передача вертольотоносця відбудеться 14 листопада, згідно з попереднім планом. Також віце-прем’єр Дмитро Рогозін  демонстрував письмове запрошення, що надійшло з Парижу.

Водночас, пізніше у Франції заявили, що умови для передачі корабля не створені.

"Французька сторона, швидше за все, представить цю ситуацію як "форс-мажор" і скористається своїм правом пролонгувати строки передачі на три місяці", - сказав співрозмовник Інтерфаксу.

Він пояснив, що в контракті така можливість передбачена. Але причиною перенесення строків повинні бути якісь технічні проблеми, пов'язані з випробуваннями і введенням в дію вертольотоносця, а не політична ситуація.

"Поки французька сторона ні про які технічних проблемах, пов'язаних з передачею корабля нам не повідомляла. А ось політичні проблеми, як говориться, у наявності. До тих пір, поки президент Франції Франсуа Олланд не заявить про своє рішення передати корабель Росії, справа з місця не зрушиться", - вважає співрозмовник агентства.

"Європейська правда"powered by lun.ua