В РНБО назвали напрямки, на яких РФ і терористи можуть завдати удару

Четвер, 13 листопада 2014, 13:36

В РНБО зазначають, що спрогнозувати дату наступу російсько-терористичних військ неможливо, але запевняють, що сили АТО готові до відсічі.

Про це на традиційному брифінгу в четвер повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, відповідаючи на запитання журналістів.

"На сьогоднішній день зафісковано три головні напрямки, по яких можуть бути завдані удари. Це луганський, дебальцевський і донецький, а також південний", - сказав Лисенко.

Він пояснив, що "там поки що немає такої потужності ведення вогню. Проте ми знаємо, що там велике угрупування зібралося, в тому числі й танкове з артилерією".

За його словами, практично кожного дня в південному регіоні спостерігається робота безпілотників:

"Зрозуміло, що там, де ведеться розвідка і працюють диверсійні розвідницькі групи, є ймовірність реального удару супротивника", - додав він.

Відповідаючи на запитання, чи є в РНБО інформація, що в неділю можливий наступ на позиції сил АТО, Лисенко зазначив:

"Дуже багато інформації було про можливі дати наступу російсько-терористичних угрупувань. Казали і про прихильність Росії до якихось знакових дат (наприклад 7 листопада) і багато інших.. Ми не можемо спрогнозувати, "коли", маємо бути готовими завжди", - наголосив Лисенко.

Українська правдаpowered by lun.ua