Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Київський метрополітен нагадує, що ціну не підвищували вже 6 років

Понеділок, 17 листопада 2014, 14:41

Собівартість проїзду одного пасажира в столичному метрополітені на сьогодні становить 3,11 грн, а на 2015 рік прогнозується на рівні 3,16 грн.

Про це розповів заступник начальника комунального підприємства "Київський метрополітен" Валерій Гавриленко на прес-конференції в Києві в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

Він не уточнив передбачуваний показник підвищення тарифу на проїзд у метро, однак зазначив, що метрополітен дуже розраховує на таке підвищення до кінця поточного року.

Гавриленко додав, що фінансове становище підприємства залишається складним, і однією з основних складових, яка не дає йому можливості розвиватися, є тариф на проїзд, який востаннє підвищувався шість років тому.

При цьому значно подорожчало обладнання, комплектуючі, зросли ціни на електроенергію, підвищено рівень мінімальної заробітної плати.

"Якщо ми хочемо розвивати метро, впроваджувати нові технології, нове обладнання, оновлювати рухомий склад, тариф повинен бути вище", - сказав заступник начальника метрополітену.

Раніше глава Київської міськдержадміністрації Віталій Кличко відзначав, що найближчим часом слід очікувати підвищення вартості проїзду в метро.

Київський метрополітен представлений трьома гілками і об'єднує 52 станції. Експлуатаційна довжина ліній становить 67,7 км. Парк пасажирських вагонів налічує 824 вагони. Середньодобовий показник перевезень на початок 2014 становив 1,47 млн пасажирів.

За інформацією деяких джерел, ціна може скласти 5 гривень.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: