Штайнмаєр: Ми близькі до роз'єднання протиборчих сторін на сході України

Вівторок, 18 листопада 2014, 18:30

Глава Міністерства закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що питання щодо розведення конфліктуючих сторін на сході України близьке до вирішення.

Про це він заявив на прес-конференції за підсумками переговорів із главою російського МЗС Сергієм Лавровим, пише російський "Інтерфакс".

"Першорядне значення має роз'єднання сторін, і ми можемо сказати, що ми є досить близько до вирішення цього питання", - заявив Штайнмаєр.

 
"Нині ми маємо стежити за тим, щоб відповідальні військові підписали цей документ", - зазначив він.

На думку глави МЗС ФРН, після підписання такого документа може розпочатися "відведення важкого озброєння із зони конфлікту".

Говорячи про підсумки переговорів із Лавровим, Штайнмаєр зауважив, що "наше покоління не повинно допустити нового розколу Європи, щоб ніколи більше ми з партнерів не перетворилися на противників".

"Ми говорили про Україну, але насправді йдеться про більше. Тому я тут. Ми маємо разом розглянути питання, чи не знайдуться у нас можливості прискорити Мінські домовленості (щодо врегулювання ситуації на сході України), подолати недовіру, яка зросла між нами останніми місяцями", - наголосив він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News