Бойовики знову не змогли захопити донецький аеропорт

Середа, 19 листопада 2014, 07:33

На Донбасі бойовики продовжують спроби розхитати ситуацію та остаточно знищити хиткий мир.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

43 рази протягом доби терористи порушували умови припинення вогню.

З РСЗВ БМ-21 Град вони вели вогонь по силам АТО, що захищають трасу стратегічного значення Бахмутка.

Вибухи було чути поблизу Донецьке, Сокольники, перехрестя доріг Фрунзе-Кримське. "Градами" накрили наш блокпост в районі Щастя.

Вночі продовжилась битва за Донецький аеропорт. Не зважаючи на численні спроби терористів захопити цей стратегічний об’єкт, українські бійці встояли.

"Терористи істерично здійснюють лобові атаки, ведуть артилерійський вогонь по нашим підрозділам неподалік Гранітного, натомість наша артилерія понад сорок разів завдала вогневих уражень противнику, подавляючи вогневі засоби терористів. Інформація про їх втрати уточнюється", - зазначили у прес-центрі.

Крім того,  в прес-центрі повідомили, що у вівторок було доставлено гуманітарний вантаж мешканцям населеного пункту Булавінське.

Місцеві жителі отримали продукти та речі першої необхідності. А терористи в той же час вели артилерійський та мінометний вогонь по селищу.

Під обстріли потрапили наші підрозділи в районі Углегорська, Каменки, Нікішного, Малоорловки та Майорська.

За добу в боях із терористами Україна втратила двох військовослужбовців, ще тринадцять отримали поранення різного ступеня важкості. Усіх поранених направлено у лікарні. Все необхідне для їх одужання є.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: