Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

ЮНІСЕФ: Понад 60% дітей з зони АТО отримали психологічну травму

Субота, 22 листопада 2014, 20:45

Більше 60% дітей, які перебувають у зоні АТО, мають психологічну травму в результаті того, що стали свідками насильства і військових дій.

Про це заявила представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс, посилаючись на результати експрес-оцінки соціально-психологічного стану дітей, яку проводила організація.

"У подібних ситуаціях в будь-якій точці земної кулі найвищу ціну платять діти. Вони піддаються різним небезпекам. Сам факт переміщення - з сім'єю, а тим більше окремо від неї - вже стрес для дітей. На це накладається ще й травма, яку діти отримали, коли стали очевидцями військових дій ", - зазначила Барберіс.

За її словами, такі діти вимагають дуже серйозної підтримки та реабілітації.

"Соціально-психологічна допомога цим дітям і членам їх сімей - один з пріоритетів роботи ЮНІСЕФ", - зазначила представник ЮНІСЕФ в Україні.

Також Барберіс засудила факти маніпуляції дітьми у російській пропаганді.

"Використання дітей у конфліктах - це жахливо. Це те, що неможливо приймати. І це не приносить бажаного результату жодній зі сторін. Діти й так платять найвищу ціну в таких ситуаціях", - зазначила вона.

За даними ЮНІСЕФ, війна на Донбасі позбавила дому майже 130 тисяч дітей. У загальній складності вимушеними переселенцями вже стали близько 460 тисяч чоловік.

ZN.UA

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: