Російські ЗМІ видали нову страшилку про "хунту"

Понеділок, 24 листопада 2014, 11:58

Російські канали продовжують видавати придумані історії по типу "розп'ятого хлопчика".

Так, в ефірі однієї із програм на телеканалі Росія-1 розповіли про жінку, яку нібито зґвалтували "карателі" під час епілептичного приступу в автобусі.

Один з учасників програми почав розповідати, що в Слов'янську й Краматорську відбуваються "страшні речі", а люди в Донецьку й Луганську "у страшному сні бачать, що над ними буде майоріти жовто-синій прапор".

"Ми одержуємо в рамках проекту "Біла книга"... Ми збираємо дані про злочини "хунти". У Краматорську є блокпост, який неможливо проїхати навіть населенню. У старих відбирають десяток яєць. У жінки 47 років епілептичний припадок трапився під час зґвалтування на цьому блокпосту. Відволокли ... автобус спостерігав за цим! Ви тільки вдумайтеся! Це що, не фашисти?", - зазначив учасник програми.

"Звичайно фашисти", - відповіли на його розповідь у студії.

Цей сюжет обурив у російського опозиціонера Олексія Навального.

"І навіть дивина не в тому, що в телевізор пустили якогось ідіота з його вигаданою історією про пенсіонерку, зґвалтовану під час епілептичного припадку, а в тому, що всі в студії слухають цю маячню й качають головою: так-так, жахливо, що цілий автобус просто дивився як насилують пенсіонерку", - обурився Навальний.powered by lun.ua