У Маріуполі люди в чорному викрали колишнього снайпера полку президента

Понеділок, 24 листопада 2014, 15:07

Шість людей у чорному цивільному одязі та балаклавах вивезли колишнього снайпера президентського полку в невідомому напрямку.

Про це повідомила ресурсу 0629 мати викраденого.

За її словами, 14.11 близько 12:00 група невідомих озброєних людей вивезли з дому її сина Кривопиш В'ячеслава Олександровича 1992 року народження.

Група складалася з шести людей, які були одягнені в чорний цивільний одяг, на їхніх обличчях були балаклави.

Мати викраденого розповіла, що невідомі увірвалися в дім, поклали В'ячеслава на підлогу, заламавши руки за спину. Потім підняли, сказали одягатися. 

На запитання, хто проводить затримання, з якої причини й куди повезуть сина, відповіді не було. 

Коли мати Олександра заявила, що викличе міліцію, їй відповіли: "Ми самі міліція". Їй пред’явили візитівку, де на синьому тлі білими буквами було написано "Міліція", без прізвища, номера, штампу, печатки.

Коли Олександр одягнувся, йому завели руки за спину, одягнули наручники, забрали документи й комп'ютер, вивели з дому й повезли в невідомому напрямку.

Мати хотіла супроводжувати сина, але її не випустили з квартири. Сусіди бачили, що хлопця посадили в чорний джип і повезли в невідомому напрямку.

14 листопада було подану заяву в Приморський РВВС про викрадення людини.

Мати викраденого розповіла, що заяву прийняли й порадили звернутися до СБУ та спробувати самим пошукати.

"Був навіть натяк, що син може перебувати в аеропорту, але ви туди не совайтеся, однаково вам ніхто нічого не скаже, навіть, мовляв, нам не кажуть, а вам поготів",- сказала жінка.

15 листопада було подано звернення в СБУ Маріуполя.

За словами матері зниклого, їй дали відповідь, що "такий не доставлявся, не затримувався й взагалі цивільними особами вони не займаються".

Також звернення подано в ОБСЄ, Червоний Хрест, прокуратуру Донецької області й центральні органі СБУ в Києві.  

Станом на 24 листопада знайти викраденого не вдалося.powered by lun.ua