Речник РНБО: "Проект Новоросія уже згас"

Вівторок, 25 листопада 2014, 14:50

У Раді нацбезпеки й оборони вважають, що проект "Новоросія" вже зазнав невдачі, бо місцеві мешканці не надають йому потрібної підтримки.

Про це сказав речник РНБО Андрій Лисенко на брифінгу, відповідаючи на запитання журналіста щодо того, чи протести проти бойовиків на Донбасі мають якісь результати.

"Ці "голодні бунти"… Соціальна напруга, яка є на території, яку контролюють бойовики, вже стає безконтрольною. Людей кинули напризволяще, їх нічим не забезпечують, машини для друку грошей, які були завезені, не врятували ситуацію", - сказав він.

"Завдяки тому, що місцевих мешканців попередили про фальшиві гроші, вони вже не йдуть в обіг, у магазинах їх не приймають, люди відмовляються їх отримувати, оскільки це не є грошова одиниця для придбання предметів або харчів", - зазначив Лисенко.

За його словами, "це цілком природня реакція людей, які вимагають від так званої влади зробити так, щоб усі соціальні потреби людей були задоволені".

"Поки що (вони) не можуть цього виконати – і хвиля невдоволень наростає", - сказав речник інформаційно-аналітичного центру РНБО.

"Проект Новоросія, який спочатку культивувався, уже згас, і вже немає жодних прибічників, які б це підтримували, оскільки соціальна ситуації показує, що відбувається насправді", - заявив він.

"Бойовики не можуть із цим впоратися і силою зброї вони ситуацію не вирішать – оскільки розрахунок був на місцевих мешканців, які мали б підтримувати терористів. Зараз такої підтримки вже немає. Вони отримали навпаки негатив", - стверджує Лисенко.

За його словами, "це логічне завершення так званого перебування влади так званої "ДРН" і "ЛНР".

"І ми зробимо все можливе для того, щоб допомогти нашим мешканцям. Буде підготовлено і гуманітарні конвої, і все, що необхідно для людей. Принаймні, все, що гарантує українська влада, вона все виконує", - заявив Лисенко.

"Українська правда"powered by lun.ua