У приватного вишу Поплавського забрали ліцензію

Вівторок, 25 листопада 2014, 18:39

Акредитаційна комісія при Міністерстві освіти анулювала ліцензію приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури", засновниками якого є ректор Михайло Поплавський та його син.

Про це повідомило джерело ZN.UA в МОН.

Згідно з інформацією, рішення було ухвалене одноголосно, зазначило джерело. Примітно, що раніше в цю комісію входив і сам Поплавський.

Про схему з використанням ректором приватного "клону" Київського державного національного університету культури і мистецтв стало відомо завдяки журналістському розслідуванню Марії Землянської зі "Слідства.Інфо".

Згідно з цією схемою, Поплавський, будучи ректором нацуніверситету культури, створив свій приватний виш з фактично такою ж назвою - Приватний вищий навчальний заклад "Київський університет культури", відомий як КУК.

Його засновником стало ТОВ "Укрконцерт", засновниками якого, в свою чергу, є сам Поплавський та його син Олександр.

Студенти перші три курси числилися в КУК, за що платили чималі гроші. Однак фактично навчання відбувалося на базі державного вишу. Тобто через таку схему "справжній" університет культури щорічно недоотримував десятки мільйонів, які заробляв Поплавський.

Наприкінці жовтня цього року КУК звернувся до Міносвіти з проханням провести чергову акредитаційну експертизу (перевірку кожної спеціальності, яку необхідно проходити кожні п'ять років, інакше вуз можуть позбавити ліцензії).

Остання акредитація приватного "Київського університету культури" датована червнем 2010-го року. У січні 2014-го вишу була продовжена ліцензія. На обидва документи "добро" дав колишній міністр Дмитро Табачник.

Експертна комісія МОН прийшла з перевіркою за адресою, вказаною в установчих документах. Однак виявилося, що виш фізично не існує, а лише на папері.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...