На посади в Кабміні претендують менеджери із західною освітою

Четвер, 27 листопада 2014, 16:56

На посади у новому Кабінеті міністрів на чолі з Арсенієм Яценюком претендують відразу декілька менеджерів із західною освітою.

Як стало відомо "Українській правді" зі своїх джерел, президент Петро Порошенко запропонував включити до складу уряду кількох менеджерів із західною освітою.

Серед них: Алекс Ліссітса (президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу") - претендує на пост міністра аграрної політики, Роман Рубченко (консультант міжнародної консалтингової компанії McKinsey) на пост міністра енергетики та вугільної промисловості.

Також у списку, запропонованих президентом, Андрій Пивоварський (гендиректор "Континіуму"), а також Олексій Павленко (гендиректор "Фокстроту").

Ці кандидатури перебувають на стадії обговорення.

Як повідомлялося, під час засідання фракції "БПП" напередодні Петро Порошенко озвучив кандидатури по всіх міністерствах. Президентська партія звернулася до великої хедхантерської компанії, щоб та знайшла іноземних менеджерів на посади міністрів.

За інформацією "Української правди", координацією пошуку міністрів займався особисто голова адміністрації президента Борис Ложкін.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: