Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У МЗС РФ стурбовані, що їхніх журналістів в Україні не люблять

П'ятниця, 28 листопада 2014, 19:17

У МЗС Росії занепокоєні нетерпимістю офіційних осіб України до діяльності російських журналістів.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ РФ.

"Стурбовані заявами з боку офіційних осіб України, що свідчать про нетерпимість до діяльності тих ЗМІ, які мають альтернативну офіційній точку зору на події в цій країні", - сказано в документі.

Відомство підрахувало, що заборони на в'їзд на Україну російським журналістам вже обчислюються десятками випадків. У МЗС РФ вважають, що "виношуються плани повної заборони російських телеканалів в Україні".

"Влада продовжує нагнітати атмосферу страху, "виявляючи і запобігаючи" поширенню видань, які не подобаються уряду", - вважають російські дипломати.

"Риторика навколо цієї теми вкрай небезпечна. Вона сприяє розпалюванню нетерпимості до інакомислячих, що суперечить взятим Україною міжнародним зобов'язанням в галузі прав людини", - сказано в заяві.

"Не дивно, що в такій обстановці продовжуються акти фізичного насильства щодо журналістів, таких як недавній напад на кореспондента "LifeNews" Змановську", - додали в МЗС РФ.

"Цей випадок підтверджує, що неприйняття альтернативних точок зору просочилося й у саме журналістське середовище України, в якому, схоже, забули про професійну етику, проявляючи нетерпимість до колег з Росії", - йдеться в заяві.

"Очікуємо, що з боку компетентних профільних правозахисних структур і організацій, зокрема ОБСЄ та Ради Європи, буде дана принципова оцінка систематичним випадкам порушень прав журналістів в Україні", - повідомили в МЗС РФ.

Як відомо, російські журналісти, які знімали в різних регіонах України сюжети про нібито утиски російськомовних громадян і нацменшин, а також брали участь в інтерв’юванні полонених офіцерів, потрапили до "чорного списку" СБУ

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: