Суд визнав, що Медведчук - "злочинець"

Субота, 29 листопада 2014, 17:41

Апеляційний суд міста Києва скасував рішення суду першої інстанції та відмовив Вікторові Медведчуку в задоволенні позову проти екс-секретаря РНБО Андрія Парубія.

Про це сам Парубій повідомив у Facebook.

"Влітку на одній з прес-конференцій я як секретар РНБО публічно заявив, що Віктор Медведчук злочинець, причетний до російського вторгнення: "Медведчук є одним з ключових організаторів й тих, хто готував заколот в Україні й який давав ґрунт для того, щоб російські війська вторглися на територію України"…. Ця моя заява і її суспільний резонанс вибили Медведчука з переговорного процесу в Мінську", - заявив Парубій.

Після цього Медведчук подав в Печерський суд за образу "честі і гідності", оцінивши їх в 1 гривню і виграв справу у Печерському суді.

Парубій подав заяву в Апеляційний суд.

"Отже, повідомляю: Апеляційний суд м. Києва скасував рішення суду першої інстанції та відмовив Медведчуку в задоволенні його позову. Таким чином, всі спроби Медведчука через суд переконати суспільство, що він не злочинець повністю провалилось. Тепер оцінкою діяльності Медведчука повинна зайнятись прокуратура", - зазначив Парубій.

Українська правда 

 powered by lun.ua