Кабмін хоче застрахувати усіх учасників АТО

8 переглядів
Четвер, 6 листопада 2014, 17:34

Відповідні міністерства прораховують можливість страхування життя усіх учасників Антитерористичної операції за рахунок держави.

Про це під час зустрічі з членами Європейської бізнес асоціації повідомив віце-прем`єр Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба уряду.

"Ідея в тому, щоб, з одного боку, застрахувати всіх учасників, з іншого – кожному дати гарантії, що він вже є застрахований, і якщо не дай Бог щось трапиться, страхова сума буде виплачена автоматично. Я думаю, це буде добре сприйнято людьми", – сказав він.

За його словами, необхідно прорахувати спроможності держави здійснити таке фінансування та забезпечити прозорість цього механізму, відібравши на публічному конкурсі надійні страхові компанії.

Сума страхової виплати, за словами Гройсмана, має дорівнювати розміру одноразової виплати, яку гарантує сьогодні держава сім`ям загиблих.

"Вчора прем’єр-міністр дав доручення, щоб зробили такі розрахунки. Як тільки ці розрахунки покажуть, що це реально, і є гарантії того, що таке страхування є стовідсотковим з точки зору оплати коштів, це одразу можна буде робити, я не бачу тут перешкод", – додав Гройсман.

Як відомо, уряд зрівняв виплати при втраті годувальника для сімей працівників правоохоронних органів, які загинули в зоні АТО, з виплатами сім`ям загиблих військовослужбовців Збройних Сил України. Виплати становитимуть 609 тисяч гривень.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua