Екс-міністр Злочевський незаконно отримав державні ліси на 49 років

273 перегляди
П'ятниця, 7 листопада 2014, 16:37

Колишній міністр екології уряду Миколи Азарова Микола Злочевський має право ще 46 років користуватися заповідними лісами на березі Київського водосховища за плату, суттєво нижчою за ринкову.

Про це йдеться у програмі "Радіо Свобода" "Схеми".

За даними журналістів, у 2010 році розпорядженням голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка садівницькому товариству Злочевського "Ключі" було надано чотири лісові ділянки загальною площею 14,5 га на косі між Київським водосховищем та обвідним каналом.

Цей ліс надали у тимчасове довгострокове користування на 49 років для створення зони відпочинку.

Керівник садівницького товариства "Ключі" та директор ТОВ "Великі ключі", яке володіє "фортецями" Злочевського – одна й та сама людина, Євген Євгенович Марчевський.

Сім гектарів наданого державного лісу обгороджено спільним парканом із приватними маєтками екс-міністра, що є порушенням закону, який гарантує громадянам право на відвідування лісів.

 

Журналісти з’ясували, що Хотянівська сільрада, на території якої знаходяться ділянки, отримує за користування 14 гектарами лісу 86 тисяч гривень на рік.

Як відомо, у кінці жовтня журналісти програми "Схеми" зняли з повітря володіння Злочевського. Це дві великі фортеці під Києвом, зведені у псевдороманському стилі, з власним виходом до води, у зоні, де забороняється будівництво.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua