Банкрутство компаній в Росії неминуче – Credit Suisse

Вівторок, 16 грудня 2014, 10:00

Російським компаніям в умовах нинішньої економічної кризи не вдасться уникнути банкрутств.

Про це заявив керівник напрямку з роботи на ринках Credit Suisse Валерій Пушня, повідомляють "Ведомости".

"Не спостерігаємо ні варіантів виходу з геополітичної кризи, ні ясного плану дій влади, а інвестори завжди тікають від невизначеності. Дефолти неминучі", – вважає Пушня.

За його оцінкою, спостерігається "явне протиріччя" між більш ніж 40%-ним падінням рубля і ціни нафти і відсутністю банкрутств компаній, зростання безробіття та макроекономічною статистикою Росії.

Він також заявив, що фундаментальна оцінка рубля становить 45-50 рублів за долар, але інтервенції ЦБ безсилі збити ринкові очікування.

"Фундаментально рубль справедливо оцінювався на рівні 45-50 рублів за долар. Після виходу курсу за 50 рублів він може піти настільки далеко, наскільки настрої на ринку здатні його відвести. Інтервенції ЦБ тут марні, тому що чим довше вони їх проводять, тим менше сухого пороху у них залишається. А його ніколи не вистачає", – упевнений Пушня.

Як відомо, у понеділок рубль обвалився більш ніж на 8% до понад 63 рублів за долар. У ніч на вівторок Центробанк Росії різко підняв облікову ставку з 10,5 до 17%, однак рубль у вівторок продовжує падати.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування