Доступ до прикордонного руху з Польщею отримають мільйон українців

Середа, 17 грудня 2014, 13:42

Представники делегацій України та Польщі підписали протокол, який стосується зони малого прикордонного руху між Україною та Польщею.

Про це повідомляє агенція УНІАН.

Зміни до угоди про малий прикордонний рух розширюють можливість його використання українськими громадянами.

"Головними змінами, які впроваджуються протоколом, є розширення переліку адміністративно-територіальних одиниць з українського боку на 4 населених пункти, збільшення безперервного перебування громадян сторін у прикордонній зоні іншої держави до 90 днів кожного разу з дати перетину кордону", - розповіли агенції у посольстві України в Польщі.

Крім того, буде скасована оплата за видачу другого та наступного дозволів на перетин кордону.

В свою чергу президент Петро Порошенко після переговорів з польським колегою Броніславом Комаровським заявив, що цією можливістю зможуть скористатися майже мільйон українців.

"Ми говорили про розширення малого прикордонного руху. Доступ сьогодні до малого прикордонного руху будуть мати майже 1 млн українців", – цитує слова Порошенка "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Польща почала видавати українцям дворічні туристичні візи.

Про лібералізацією візового режиму між Польщею та Україною заявляв посол України в Польщі Андрій Дещиця, зокрема, він повідомляв про початок консультацій щодо розширенння зони малого прикордонного руху до 50+ км.

Європейська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування