У "Самопомочі" скаржаться, що БПП і НФ ігнорують її прохання

Вівторок, 2 грудня 2014, 11:50

"Самопоміч" не змогла поговорити з кандидатами в Кабмін від "Блоку Порошенка" і "Народного фронту" і не хоче віддавати "Опозиційному блоку" ніяких посад в Раді.

Про це в ефірі телеканалу "Рада" з парламенту розповів депутат від цієї фракції Семен Семенченко.

"У нас, на жаль, не було можливості поспілкуватися з міністрами від "Блоку Петра Порошенка" і "Народного фронту", хоча ми пропонували і були готові попрацювати в суботу та неділю. Чекаємо", - розповів він.

Семенченко розповів, що на Раді коаліції не дійшли згоди, чи голосувати за склад нового уряду пакетом, чи за кожного міністра окремо.

Семенченко розповів, що його партія пропонує в уряд технократів, які не працюють в парламенті, але не знає, чи підтримають їх "великі" члени коаліції.

За його словами, "Самопоміч" не йде в уряд, тому що її обирали писати закони і контролювати Кабмін.

Однак, він уточнив, що на Раді коаліції в понеділок не вдалося узгодити і представництво "Самопомочі" в президії Ради.

"Ми подали своє бачення роботи комітетів, своє бачення президії. Але в понеділок не вдалося вийти на остаточне узгодження. Подивимося", - розповів Семенченко.

За його словами, в "Самопомочі" впевнені, що колишнім регіоналам не слід давати ніяких керівних посад у парламенті.

"Але я думаю, що до цього питання можна буде повернутися після налагодження роботи прокуратури і судів, після зняття недоторканності. Можна говорити, що вони мають право за регламентом, але саме потрапляння деяких людей в Раду сумнівне", - сказав Семенченко.

Як відомо, за попередніми даними, блок Льовочкіна претендує на 2 комітети у новій Раді.

Українська правда

powered by lun.ua