Генерал, який звільнив Маріуполь, шпиталізований з черепно-мозковою травмою

Понеділок, 22 грудня 2014, 21:27

У Дніпропетровську обласну лікарню імені Мечникова в понеділок о 16.25 доставили генерал-майора МВС Миколу Климчука.

Згідно з інформацією "Інтерфакс-Україна", Климчука доправили з Маріуполя Донецької області з черепно-мозковою травмою.

Як повідомило агентству інформоване джерело, травму було отримано в результаті падіння з висоти 4,5 м на території Донецького аеропорту.

"Спершу генерала доправили в маріупольську лікарню, потім перевели в лікарню імені Мечникова в Дніпропетровську. Наразі триває операція", - повідомило джерело.

У вересні 2014 року Климчука нагородив президент Петро Порошенко орденом Богдана Хмельницького II ст. "за особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України".

"Начальник управління з охорони громадського порядку Головного управління Національної гвардії України генерал-майор Микола Климчук, будучи керівником об'єднаного угрупування в секторі "М" у період з 28 травня до 9 липня спланував і реалізував звільнення центральної частини Маріуполя. Об 11.45 над мерією міста Маріуполь замайорів державний прапор України. Наслідком успішної операції стало затримання та знешкодження понад 100 сепаратистів, заволодіння значною кількістю зброї та техніки", - повідомила прес-служба Нацгвардії.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: