Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Росія скасовує міграційні послаблення для українців

Неділя, 28 грудня 2014, 20:54

Росія не планує вводити візовий режим з Україною, однак посилює видачу дозвільних документів на роботу.

Про це повідомив глава ФМС Костянтин Ромодановський в інтерв'ю, яке буде опубліковано в "Російській газеті" у понеділок.

"Ми не йдемо шляхом посилювання, специфічного ставлення до громадян братської держави, які зараз потрапили в таку складну ситуацію через внутрішній конфлікт", - сказав Ромодановський.

За словами глави ФМС, в новому році для українських мігрантів, які їдуть в Росію, вводяться такі ж правила, як і для громадян інших країн, з якими у РФ безвізовий режим.

"Українські громадяни в'їжджають до Росії поки за внутрішніми паспортами", - сказав Ромодановський.

"З 1 січня вводиться інша система дозвільних документів на роботу. Громадяни України в загальному порядку повинні будуть отримувати патенти для роботи у фізичних та юридичних осіб", - сказав він.

"У 2014 році ми йшли назустріч і вкрай ліберально підходили до громадян України", - заявив глава ФМС.

"Напевно, в 2015 році ми повернемося на свої рейки і будемо розглядати громадян України в загальному плані. За винятком тих, хто виїхав з території України вимушено і з об'єктивних причин повернутися не може", - додав він.

За його словами, для безвізових мігрантів перебувати в Росії без дозвільних документів - патенту на роботу, дозволу на тимчасове проживання та інших - можна 90 днів протягом 180 днів.

"Це правило встановлено для всіх безвізових мігрантів, і громадяни України не будуть винятком", - повідомив він.

Интерфакс

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: