Аваков про Вінницю: Міняйте країну, а не знищуйте

Неділя, 7 грудня 2014, 22:18

Глава МВС Арсен Аваков закликав "міняти владу", не піддаючись "тактиці і емоціям ідіотів".

Так міністр прокоментував події під Вінницькою ОДА та обрання на "народному віче" 7 грудня "народного губернатора".

"Народний губернатор" у Вінниці ... Влада у нас, найчастіше, погана і некрасива, і у Вінниці в конфлікті, кажучи прямо - великого розуму не проявила ... Це українські патріоти? Поставили себе на один рівень з "народним" губернатором Слов'янська Пономарьовим та іншими?", - зазначив Аваков.

При цьому він закликав "змінювати владу, міністрів, міліцію, суддів, прокурорів". "Міняйте ... Багато хто з них того без сумніву заслуговують. Але, робіть це, не піддаючись тактиці і емоціям ідіотів", - додав він.

 

Як відомо, 7 грудня у Вінниці "Народне Віче" проголосувало за відставку губернатора Анатолія Олійника та проголосувало за нового, "народного губернатора" - голову вінницького осередку ВО "Свобода" Олексія Фурмана.

6 грудня під Вінницькою ОДА відбулися сутички за участі активістів, які вимагали відставки губернатора, та правоохоронців. 

Тілесні ушкодження різного ступеню та отруєння газом отримали 8 працівників міліції, які забезпечували охорону громадського порядку. Також за медичною допомогою звернулось 6 громадян, які не потребували госпіталізації.

За фактом сутичок слідчим управлінням міліції відкрито кримінальне провадження за статтями "хуліганство" та "погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу". 

У міліції пояснили, що не допускали активістів до приміщення облради через те, що "зала облради не могла вмістити усіх бажачих".

Після сутичок під ОДА активісти вимагали від начальника обласної міліції Ігоря Моренця подати у відставку через жорстоке побиття людей біля облради.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування