У Москві теж проведуть акцію "Je suis Charlie", незважаючи на затримання

Неділя, 11 січня 2015, 12:46

У Москві 11 січня о 17:00 біля французького посольства активісти проведуть акцію, щоб висловити підтримку сім'ям убитих журналістів і поліцейських  у Парижі.

Про це у своєму Facebook повідомив Марк Гальперін.  

Він нагадав, що напередодні поліція затримала активістів на Манежній площі, які проводили одиночні пікети на знак солідарності з жертвами терактів у Франції.

На активістів було складено протоколи з формулюванням "Тримав плакат з написом "Je suis Charlie". 

"Зрозуміло, що влада злочинна. Але вона ще й тупа. 10 січня о 16-00 активісти традиційно проводили одиночні пікети біля пам'ятника Жукову на Манежній площі. Зазвичай основною темою пікету є злободенні події політичного життя. На цей раз ми висловили підтримку французькому виданню Charlie Ebdo. Наприкінці одиночного пікету влада підіслала провокатора, який встав з невеликим білим листком недалеко з нашого активіста, який тримав плакат з відомим слоганом "JE SUIS CHARLIE". Поліцейські зараз же схопили нашого пікетника і відвели в автозак, нібито пікет тепер не одиночний, а масовий (двоє одночасно стоять з плакатами", - зазначив Гальперін.

"Затримали і мене, до купи. Затримали і провокатора, якого по дорозі до ОВД випустили з автозаку", - додав він.

"Затримувати людей, які засуджують терор - це нонсенс. І скандал. Більш того, підсилав провокатора в цьому випадку означає підтримувати міжнародний тероризм і плювати на могили щойно вбитих карикатуристів і офіцерів поліції", - додав Гальперін.

"Щодо (затримання) активістів - ми не здаємося. Виходимо до французького посольства в Москві за адресою вул. Велика Якиманка, будинок 45 (неподалік від метро Жовтнева) і висловимо підтримку сім'ям убитих журналістів і поліцейських. Приходьте на 17:00", - зазначив активіст.

Українська правда powered by lun.ua