Штаб: Ситуація в зоні АТО стабілізувалася, за добу - 75 обстрілів

Середа, 14 січня 2015, 09:21

Прес-центр АТО повідомляє, що ситуація у зоні проведення антитерористичної операції стабілізувалася і має тенденцію до зменшення кількості та інтенсивності обстрілів.

"Розпочинаючи з 18 години вчорашнього вечора і до сьогоднішнього ранку незаконні збройні формування 18 разів здійснили обстріли позицій наших сил", - повідомляє штаб вранці 14 січня.

Місцем найбільшого загострення залишається район Донецького аеропорту та населені пункти поблизу нього. О 23 годині бойовики піддали обстрілу метеовежу летовища, після чого кілька разів обстріляли позиці українських військових навколо аеропорту.

Із мінометів та артилерійських систем терористи здійснили обстріл українських опорних пунктів поблизу населених пунктів Старомихайлівка, Таранчук, Архангельскоє, Тоненьке, Малоорлівка, Ленінське та Щастя (Луганська область).

Із "Градів" бойовики обстріляли населені пункти Тоненьке, Мар’їнку, Піски та тричі Оленівку.

Ввечері 13 січня бойовики "вперше за час збройного конфлікту застосували 220-міліметрову важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1 "Буратіно", з якої було відкрито вогонь по околицям населеного пункту Веселе".

"Загалом же за добу бандформування 75 разів обстріляли позиції наших військових", - заявляє прес-центр АТО.

Також зафіксовано 5 випадків ведення повітряної розвідки з використанням безпілотних літальних апаратіву у районах населених пунктів Гірське, Бердянське, Тополине та двічі - Старий Айдар.

"Наші військові не поступаються своїми позиціями та, за необхідності, дають відсіч противнику, подавляючи найбільш активні та небезпечні вогневі точки терористів", - заявляє прес-центр АТО.

При цьому мешканці Донецька, підконтрольного бойовикам, повідомляють журналістам: "Третю добу нас бомблять, не припиняючи. Такого жаху вже давно не було...так бомбили тільки в серпні".

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.