"Свобода" не дала Львівській міськраді прийняти бюджет. Садовий каже про "велику біду"

Четвер, 15 січня 2015, 16:45

Львівська міська рада не змогла провести в четвер сесію через відсутність кворуму.

Про це повідомляють "Українські новини".

На сесії планувалося розглянути міський бюджет Львова на 2015 рік.

У сесійній залі зареєструвалися 39 депутатів за мінімально необхідних 46 для початку роботи сесії. На засіданні була відсутня фракція ВО "Свобода", у якої більшість у міськраді.

Мер Львова Андрій Садовий назвав це безпрецедентним випадком.

"За вісім років, поки я є мером, таке відбувається вперше. Це безпрецедентний випадок, коли більшість депутатів, без ніяких пояснень не з'являються на пленарне засідання. Це якась аномалія й велике лихо. Можливо вроки, я не знаю", – заявив він.

Садовий додав, що в нього немає логічних пояснень відсутності на сесії депутатів від "Свободи".

У свою чергу голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді Любомир Мельничук пояснив "Українській правді", що причиною відсутності фракції на сесії було те, що депутатам до самого дня голосування не вручили проект бюджету. Крім того, за його словами, документ не отримав експертну оцінку і не пройшов громадське обговорення.

"Наша позиція полягає у тому, що "перегнути через коліно", зробитися таким собі львівським Гройсманом і змусити депутатів голосувати за кота в мішку – це не пройде", – сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи буде присутня "Свобода" на новопризначеній сесії 19 січня, Мельничук заявив, що це залежатиме від того, чи буде отримана експертна оцінка бюджету та проведене його громадське обговорення.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування