Захарченко заявив, що не планує їхати в Мінськ

П'ятниця, 16 січня 2015, 11:04

Глава бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що не планує їхати в Мінськ, де раніше планувалося засідання контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України.

Про це в п'ятницю повідомляє російський "Інтерфакс".

"Поки Україна не надасть офіційного представника Києва, я не бачу сенсу їхати туди главі республіки, для цього є підлеглі", - сказав Захарченко.

Так званий "глава ДНР" заявив, що нічого не знає про запрошення на цю зустріч. "Мені ніхто нічого не говорив", - сказав Захарченко.

Напередодні екс-президент України Леонід Кучма, який представляє Київ у мінській контактній групі, заявив, що зустріч контактної групи можлива тільки за участю Олександра Захарченка та Ігоря Плотніцького, підписали у вересні 2014 року мінські угоди.

"Переговори можливі тільки за участю Захарченка та Плотніцького, які підписали у вересні протокол і меморандум в Мінську", - сказав Кучма.

За словами Кучми, контактна група дійсно надсилала запрошення на зустріч в Мінську в п'ятницю, проте "саме Захарченку і Плотніцькому".

"З іншими їх представниками (Денис Пушилін і Владислав Дейнего) ми вже зустрічалися три рази, але вони не уповноважені приймати жодних рішень", - сказав екс-президент.

Як повідомлялося, на думку Захарченка, ведення бою за всю Донецьку область відповідає мінським угодам.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: