Нємцов про Донбас: Переможців у цій війні найближчим часом не буде

34 перегляди
Неділя, 18 січня 2015, 15:34

Найближчим часом переможців у війні на Донбасі не буде, в України для вирішення конфлікту є один вихід - оголосити "ДНР" та "ЛНР" бунтівними територіями і побудувати кордон з ними.

Таку думку висловив російський опозиціонер Борис Нємцов.

"Предметом переговорів з Путіним має бути одне питання - безпеку під час будівництва стіни. Уздовж стіни встановлюються КПП. Кожен житель може визначитися один раз, де він воліє жити", - зазначив політик і додав: "Так було вирішено питання з сектором Газа і поділу Єрусалима".

"Адже ясно вже, що проект "Новоросія" закрито, опір українців, їх згуртованість у боротьбі з Путіним і неминучість величезних втрат "Новоросію" поховали", - зазначив Нємцов.

При цьому, за його словами, в української армії "немає можливості перемогти "ДНР" та "ЛНР": "Путін продовжує постачати туди зброю, "відпускників-військових" та добровольців".

"Мінські домовленості не працюють. Східний кордон українці не контролюють, поставки зброї і контрабанда процвітають. Люди, що живуть на території "ДНР" та" ЛНР", бідують. Ситуація патова, і вона не залежить від того, хто контролює Донецький аеропорт, за який постійно ведуться бої", - підкреслив Нємцов.

Українська правдаpowered by lun.ua