Генпрокуратура затримала чиновника Нацгвардії за хабар у 230 тисяч

Понеділок, 19 січня 2015, 15:41

Генпрокуратура затримала за хабар начальника управління тилу Національної гвардії України.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив старший помічник генпрокурора з особливих доручень Валерій Карпунцов.

"Слідчим відділом Центрального регіону Головної військової прокуратури України спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ задокументовано факт отримання неправомірної вигоди (хабар) в розмірі 230 тис.грн. начальником управління тилу Національної гвардії України та його співучасників (посередника та керівника фірми)", - зазначив він.

"Сума була отримана за сприяння у перемозі однієї з фірм у конкурсних торгах на постачання продуктів харчування (м’ясних консервів) для потреб Національної гвардії", - повідомив Карпунцов. 

Він додав, що 19 січня 2015 року начальнику управління тилу Нацгвардії і його співучасникам було повідомлено на підставі ч. 1 ст. 217 КПК України про підозру у вчинені злочинів передбачених ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 369 КК України. Вищезазначені особи затриманні в порядку ст. 208 КПК України.

Через деякий час на сторінці президента Петра Порошенка у Facebook було назване прізвище підозрюваного - ним виявився начальник тилу Нацгвардії Святослав Манжура.powered by lun.ua