Уряд відправить 330 тонн гуманітарної допомоги окупованому Донбасу

Понеділок, 19 січня 2015, 16:36

Український уряд готує 330 тонн гуманітарної допомоги окупованим територіям.

Про це у понеділок на прес-конференції повідомила уповноважена президента з питань мирного врегулювання конфлікту у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, інформує прес-служба БПП.

"За дорученням президента уряд сьогодні формує гуманітарний вантаж, такою ж вантажністю як і попередній в грудні 2014 року. 26 машин, які представлятимуть всі регіони України, 330 тонн вантажу. Вже цього тижня, на День соборності 22 січня, цей вантаж буде направлено на Донбас і розподілено між окупованими територіями", - повідомила вона.

"Ми зараз вишукуємо можливість доставити частину цього вантажу адресно - в спеціальні соціальні установи, що знаходяться на окупованій території. До тих людей, які не мають нічого спільного з тероризмом, а знаходяться у заручниках, у цих покидьків, і страждають від цієї так званої "влади"", - розповіла Геращенко.

За її словами, за доставку вантажу відповідає Міністерство внутрішніх справ і Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Нас надзвичайно турбує загострення гуманітарної ситуації на територіях, які знаходяться під окупацією. Найбільше це стосується тих людей, які не цікавлять терористів, це діти-інваліди, літні люди, хворі, пацієнти хоспісів чи психіатричних лікарень", - сказала депутат.

"На жаль, щодня ми бачимо не просто порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків, а справжній терор, який влаштували сепаратисти і бойовики, спонсоровані зброєю російського походження" - підкреслила вона.

Геращенко підкреслила, як тільки весь вантаж буде доправлено до всіх населених пунктів, соціальних установ, які знаходяться на окупованих територіях, інформація про ці міста буде оприлюднена.

Українська правдаpowered by lun.ua