Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Харкові оголосили про проведення антитерористичних заходів

Понеділок, 19 січня 2015, 21:04

У Харкові оголосили про проведення спецоперації з розшуку та затримання причетних до вибуху біля будівлі Московського районного суду.

Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Він процитував екстрену спільну заяву голови Служби безпеки Валентина Наливайченка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, які повідомили про створення у зв'язку з вибухом окремого штабу, до якого увійшли представники СБУ, МВС та співробітники прокуратури.

"У місті Харкові оголошено спецоперацію з розшуку та затримання правопорушників. Здійснюються екстрені антитерористичні заходи. Ми просимо усіх зберігати спокій і витримку ", - процитував Лубківський в своєму Facebook.

Як відомо, в результаті вибуху біля будівлі суду у Харкові постраждало 14 громадян, з них 4 у важкому стані і перебувають у лікарнях.

Правоохоронці кваліфікували вибух як теракт

Як повідомила начальник прес-служби прокуратури Харківської області Віта Дубовик, на місці події знайшли предмет з російською символікою.

"На місці вибуху знайдено предмет з російською символікою. Цей предмет в’язаний, ззовні схожий на іграшку: верхня частина з російським прапором, нижня – з георгієвською стрічкою", розповіла вона Громадському ТБ.

Розслідування вибуху знаходиться на контролі Ради національної безпеки та оборони.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: