Друг Порошенка очолив нове управління в Генпрокуратурі

Середа, 21 січня 2015, 09:59

Павло Жебрівський очолив у Генпрокуратурі нове Управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище.

Про це він сам повідомив у Facebook.

"19 січня приступив до роботи в структурі Генеральної прокуратури України на посаді начальника управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище", - повідомив Жебрівський.

"Управління нове, формується склад. З наступного тижня починається реальна робота", - уточнив він.

Жебрівський свого часу був першим заступником лідера партії "Солідарність" чинного президента Петра Порошенка. Згодом він очолював партію "Українська платформа", яку після об’єднання з партією "Собор" перейменували на "Українську платформу Собор".

У 1983-1991 роках Жебрівський був міліціонером патрульно-постової служби, слідчим, старшим слідчим Управління внутрішніх справ у Києві.

З 4 лютого до 19 грудня 2005 він обіймав посаду голови Житомирської облдержадміністрації.

Згодом був народним депутатом від блоку "Наша Україна" і "Наша Україна – Народна самооборона" (5-6 скликання Верховної Ради).

У 2014 році Жебрівський теж балотувався до парламенту за округом №63 у Житомирі, але не пройшов до Верховної Ради.powered by lun.ua