Українська подруга Гіркіна готує "тітушок" у Москві

П'ятниця, 23 січня 2015, 15:01

Координацією "тітушек" з руху "Антимайдан" в Москві займається українська соратниця бойовика Ігоря Гіркіна Оксана Шкода.

Про це повідомив головний редактор "Новой газеты" Дмитро Муратов в ефірі радіо "Эхо Москвы".

"Координатор "тітушjк" - дівчина з прізвищем Оксана Шкода, можу показати її фотографію - ось вона стоїть біля плакату "Даешь Киев ". У нас на сайті "Новой газеты "можете подивитися, як вона обіймається з Хірургом, паном Залдостановим. Вона прямо сказала про те, що увечері 15-го "ми антимайданили у Москві" - тепер вона "антимайданівець" у Москві", - сказав він.

 Оксана Шкода не приховує судимості. Фото з її сторінки в facebook

Муратов нагадав, що Стрєлков-Гіркін, повертаючись зі сходу України, сказав, що він тепер віддасться тому, щоб протистояти "націонал-зрадникам в Росії", а Шкода тісно з ним працювала.

"Вона працювала з Хірургом і з "Нічними вовками", з паном Залдостановим. Тепер вона прямо говорить, що тепер її, громадянку України, що накоїла там купу всього, найняли на аутсорсинг, як я вважаю, "майданити" тут", - сказав Муратов.

Він також зазначив, що Шкоду раніше судили за перевезення наркотиків, чого сама вона не приховує.

Нагадаємо, в Росії заявили про створення руху "Антимайдан" для боротьби з "кольоровими революціями", а також прихильниками російської опозиції, зокрема - Навального.

Раніше українські ЗМІ приписували Шкоді співпрацю з Віктором Медведчуком. Однак його прес-служба спростовувала цю інформацію.powered by lun.ua